Оренда конференц-зали

Пропонуємо вашій увазі конференц-зал Центру розвитку Анаель.

   Зал спроектовано за новітньою акустичною технологією, що дозволить вам проводити різні музичні заходи, лекції, семінари, ділові зустрічі та свята. Приміщення конференц зали також облаштовано згідно з принципами стародавньої китайської мудрості Фен-шуй, що сприятливо позначається на самопочутті всіх присутніх у ньому.

  Конференц зал загальною площею 313 кв. м. розрахований на 200 посадочних місць, але також можливе розширення посадкової площі до 250 чоловік. Широка сцена (виступ від стіни до краю - 3,5 м, ширина - 6 м) зручна для різного роду виступів, презентацій, урочистостей. Спеціальне освітлення, а також вікна на даху з видом на небо створюють ефект відкритого простору (open-air). Приміщення зали обладнано кондиціонерами.

 

   

   Двері зали виходять в обидва крила будівлі. Хол 3-го поверху, на якому розташований конференц-зал, облаштований фуршетним залом, що також зручно при проведенні тривалих заходів, які передбачають перерви на відпочинок і фуршет.

ТЕХНІЧНЕ ОСНАЩЕННЯ КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ:

  • професійна акустична система;
  • бездротовий високошвидкісний Інтернет (WiFi);
  • фліп-чарт (маркерна дошка);
  • у кожного відвідувача на кріслі є невеликий столик, на якому зручно робити записи.


ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:

  • послуги звукорежисера;
  • організація фуршету і кава-брейку.

 

Для кожного клієнта ми готуємо унікальну, взаємовигідну пропозицію. Ми допомагаємо цікавим проектам і задумам втілитися в життя.