бальные танцы хатха йога дитяча йога пiлатес виньяса-йога Цигун стретчинг SPA-капсула Центр иностранных языков ЛИНГВО ФРАНКА

"Світ смерті і пошук безсмертя" лекція Свамі Б. А. Данді

Дата: 12 июня 2021 17:00

У сучасному світі розвиненої цивілізації і технологій людині вже не потрібно витрачати багато часу на роздуми про те, як забезпечити своє тіло комфортом і різними благами. Приходить час задуматися про щось вічне і непорушне. Про те, що штовхає нас на пошук нескінченного Щастя, Любові та Краси. Де і як їх шукати у своїй лекції розповідає Свамі Б.А. Данді.

 

Б. А. Данді Махарадж - філософ (з вищою філософською і математичною освітою), богослов, в даний час монах з ведичної традиції. Практикує реалізацію у власному житті глибоких ідей філософії Вед. Читає лекції в різних країнах. Своїми міркуваннями запрошує слухача в світ фактів, порівнянь, історичних зведень і культурних оглядів.

 

Людина вважає, що мета його життя в зовнішньому благополуччі. Якби це було так, то багаті, красиві, владні і знамениті ніколи б не засмучувалися. Все, що тимчасово, несе розчарування: влада обертається безсиллям, земна любов - терпінням, визнання - презирством, багатство - тривогою його збереження ... І над усім тлінним віє страх смерті. Людина, яка шукає щастя в речах тлінних, завжди буде турбуватися, боятися, засмучуватися і страждати. Незнання своєї істинної сутності є корінь всіх нещасть. Відповідно, шлях до свободи від них починається зі знання. Знання про себе істинного, про своє істинне благо і щастя. Отримайте це знання. Прокладіть свій шлях.

 

Лекція відбудеться 12.06 о 17:00.

 

Вхід вільний на зареєстровані місця. Кількість місць обмежена!

 

Реєструватися за телефоном: +380684136206 (WhatsApp, Telegram, Viber) - Аліна.

Підписатися на новини: