Дитяча йога в Запоріжжі

 

Дитяча група (7 - 15 років)

Інструкторпнвтсрчтптсбнд

Лілія Отрішко

16:00 - - - 16:00 - -

 

Вартість занять:

  • разове заняття – 120 грн.
 

В умовах карантину, будь ласка:

  • беріть свій особистий килимок.

 

Що таке дитяча йога?

 

   Дитяча йога - це різні гімнастичні вправи (йога-асани), дихальні гімнастики, ігри, які дозволяють зміцнити здоров'я дітей, розвинути інтуїцію, навчитися ставити цілі і завдання в житті, а також навчитися слухати себе, любити навколишній світ і дякувати за все, що ми маємо, що немало важливо на майбутньому життєвому шляху.

 

«На дорозі, зібрав ноги, На цвяхах сиділи йоги: Тридцять днів не їсти, пити - Все одно тобі водити» (Дитяча лічилка з м/ф «Смішарики»)

 

Коли починати займатися йогою

 

  Є багато різних думок про те, в якому віці дітям краще починати практикувати дитячу йогу. Після спостереження і вивчення підходів різних традиційних шкіл настанови відомих гуру можна узагальнити так: оптимальний вік для початку вивчення поз йоги і простих дихальних вправ під керівництвом учителя - вісім років. У 12 років до цього додаються більш складні дихальні практики йоги і деякі очисні процедури.
 
   З чотирьох до восьми років діти також можуть займатися йогою, але до них особливе, менш вимогливе ставлення в плані чіткості виконання вказівок. З малюками до чотирьох років в основному роблять гімнастичні та масажні рухи, що нагадують деякі пози йоги. Такий поділ на вікові групи повністю відповідає розумінню процесів росту і розвитку дітей сучасними лікарями і психологами.
 
   Чи потрібна йога нашим дітям? Життєво необхідна! Чим більше і багатолюдні стають міста, чим далі ми відсувається від природи, чим більше роботи і менше часу стає у батьків на сімейне спілкування, тим помітніше це почуття нашої відірваності від головного. Результат такого розвитку подій - нескінченні дитячі хвороби, капризи, агресія, невпевненість і страхи. Дитина вже не відчуває себе під захистом цього світу - йому доводиться захищатися самому. Постійні порівняння себе з однолітками або вигаданими персонажами журналів і кіно, їжа на швидку руку, включений телевізор і комп'ютер поступово спустошують золотий запас сил навіть на звичайні повсякденні справи. Прокинутися вранці або лягти спати ввечері стає цілою проблемою. Колесо замикається навколо маленької білочки що біжить.
 
   Практика йоги в сім'ї або в школі може стати одним із шляхів виходу з цього колеса, адже через роботу з тілом і його відчуттями йога повертає до початкової рівноваги також і розум, і почуття. Заняття йогою допоможуть побудувати міцний фундамент для успіхів у навчанні, спорті, мистецтві та відносинах з родиною, ровесниками і вчителями. Крім того, заняття додадуть дітям фізичного здоров'я і допоможуть уникнути таких частих проблем, як порушення постави, сколіоз, плоскостопість, підліткова депресія.

На заняттях з Дитячої йоги ви познайомитеся з:

  • йога-асанами (спеціальними вправами на гнучкість, силу і координацію);
  •  дихальною гімнастикою;
  •  захоплюючими іграми на увагу і кмітливість;
  •  новими друзям.