Школа цигун в Запоріжжі

Ми розуміємо себе, природу, навколишній світ через наші власні органи чуття, через наші канали сприйняття. Цигун - це мистецтво, практика, яка дозволяє нам пізнати глибше життя за допомогою розвитку наших власних почуттів, нашого внутрішнього світу, змінити хворий стан на здоровий, смуток на радість.

«Люди витрачають своє здоров'я, щоб заробити гроші, а потім витрачають гроші, щоб відновити здоров'я. Нервово думаючи про майбутнє, вони забувають про сьогодення, так що не живуть ні в сьогоденні, ні заради майбутнього. Вони живуть так, як ніби ніколи не помруть, а коли вмирають, розуміють, що ніколи і не жили ... »

Конфуцій

  Напрямок Чжун Юань є одним з найдавніших, йому більше 7 тис. років. Він відноситься до вищих рівнів цигун, є цілісною системою знань і методик, які дозволяють нормалізувати психофізичний стан, розвинути творчі здібності і здійснити прорив в сферу особливих можливостей. Практика цигун дозволяє задовольнити потреби нашої душі, нашого духу, отримати відповіді на питання, пов'язані з Життям і Смертю. В цей напрямок входять елементи практично всіх шкіл цигун, але при цьому він вільний від якого б то не було релігійного забарвлення та не переслідує жодної ідеологічної мети. Тому займатися Чжун Юань цигун може людина будь-якого віросповідання, і це не буде йти в розріз з його переконаннями.


Мистецтво Цигун є одним з найважливіших засобів, що сприяють розвитку фізичного та енергетичного тіл. 

Ступені навчання в школі Чжун Юань цигун

  Повний курс навчання в школі Чжун Юань цигун складається з 5 етапів або ступенів. Залежно від рівня учня, на кожному етапі він проходить комплексне навчання відповідно до цілей цього етапу.

   Перші два ступені дозволяють опанувати методики саморегуляції та оздоровлення організму, нормалізації фізичного і емоційного стану, активізації процесів мислення, творчих здібностей. Практикуючий отримує можливість навчитися обмінюватися енергією з навколишнім середовищем і використовувати приховані резервні можливості організму.

  Завдання навчання 3-й ступені Чжун Юань цигун - здійснити "прорив" в сферу особливих здібностей, відкрити бачення "третім оком", навчитися працювати з такими феноменами, як дальнобачення, телепатія та інше.

  Заняття 4-го ступеня дозволяє навчитися розуміти душі всього живого на Землі - від рослин до тварин.

  Заняття 5-го ступеня проходять індивідуально, і спілкування з учителем частіше здійснюється телепатично. Учень набуває досвід спілкування з іншими світами і іншими цивілізаціями, навчається роботі в інших вимірах.

  Система Чжун Юань цигун адаптована до нашого повсякденного побуту. Навчання цигун за цією системою не вимагає яких би то не було змін в режимі харчування, ритмі життя або роботи. Направлена ​​вона, перш за все, на оздоровлення людини і нормалізації його психофізичного стану.

 На початкових етапах навчання використовуються методи "м'якого", "тихого" цигун. Подібні вправи доступні для людей будь-якого віку, від дітей до літніх людей. Цигун цієї системи можуть займатися і люди, що не володіють міцним фізичним здоров'ям.

Гімнастика Цигун - це лише певний спосіб висловити те, що у вас всередині. Ви обов'язково повинні проявити всі свої унікальні здібності. Поступати інакше - порушувати закони природи.

   Однак, найважливіший фактор при цьому - майстер, інструктор. Без безпосереднього навчання у майстра при заняттях з будь-яким, навіть найкращим посібником, помилки майже неминучі, а наслідки їх для здоров'я і психіки можуть виявитися непередбачуваними. Тому тут більш, ніж при навчанні будь-якого іншого мистецтва необхідна школа. Адже поняття "школа" має на увазі наявність комплексної системи, по якій новачка можна крок за кроком провести від азів, окремих елементів, до філософського осмислення всієї системи в цілому. І тільки в цьому випадку стає можливим знайти здатність самостійно будувати з цих елементів різні блоки, модулі, аж до побудови цілісної картини світу. Напрямок Чжун Юань цигун в повній мірі відповідає цим вимогам. Люди, що займаються за цією системою, не схильні до стресів, легко і плідно виконують свою роботу і в змозі приймати на себе додаткове навантаження, що важливо в нашому нинішньому житті. У сім'ях, де займаються цигун, встановлюється мир і гармонія, люди стають доброзичливими і уважними один до одного, набувають внутрішню рівновагу, оптимізм, а головне здоров'я.