Магазин

Килимки для йоги

Незалежно від рівня практики йоги інвестиції в хороший килимок дуже важливі. Ідеально відповідний килимок забезпечує комфорт між тілом і підлогою, пом'якшуючи удари колін, ліктів або спини. Коврик також створює межі особистого простору, допомагаючи зосередитися і зануритися в практику.

 

 

Мінерали

Мінерали - це не тільки чарівні творіння природи. Вони мають містичні властивості і здавна використовувалися для різних магічних дій, а також у лікувальних цілях.

Стародавня авестійська легенда говорить, що колись, на початку часів, існувало первинне кам'яне небо як захист і охорона всього світу. Під час вторгнення зла на землю небо було розколото і захист був зруйнований, а дрібні уламки звалилися на землю у вигляді самоцвітів. Таким чином, всі мінерали є хранителями тієї небесної тверді, а кожен камінь, будучи уламком початкового неба, являє собою певну систему захисту для людини і є потенційним хранителем сили.

Люди, які присвятили своє життя дослідженню мінералів, ставляться до них як до істот живої природи. Геологи міркують про пам'ять мінералів, про їх здатність розумно пристосовуватися до зовнішніх умов: кристали втомлюються, старіють, вони здатні відпочивати, видавати звуки. Подібно до живих істот вони ростуть у земних надрах, здатні відновлювати відламані частини і передавати інформацію про свою будову на значні відстані. Звичайно, їм властиві не всі звичні нам ознаки живих істот, але, безсумнівно, це одна з форм життя неорганічного світу.

У Центрі розвитку Анаель ви можете купити мінерали для будь-яких цілей. Всі представлені мінерали натуральні. Фахівці центру допоможуть Вам у виборі відповідного кристала.

 

 

Прикраси

Кристали дуже красиві, особливо огранені і поліровані, хоча деякі камені чудово виглядають у природному вигляді. Дорогоцінні камені, такі як смарагди і сапфіри, засліплюють своїм блиском. З них роблять чудові ювелірні прикраси як для жінок, так і для чоловіків. Але кристали не тільки служать окрасою, але й впливають на все, що відбувається навколо. Протягом століть носіння коштовностей було прерогативою королів.

 


Різне

Також у магазині Центру розвитку Анаель ви можете придбати різноманітні цікаві аксесуари для себе, для дому і подарунки для своїх близьких і друзів.