Школа йоги в Запоріжжі

Йога - це найкраще, що кожна людина може подарувати самому собі. Це найпростіший шлях релаксації, що дарує спокій тілу і духу. Мета йоги - налагодити порядок на фізичному, емоційному, соціальному і духовному рівні.

Практика йоги відома вже більш 1000 років. Вона допомагає тримати тіло здоровим і надає душі і свідомості силу. Кожен знайде в практиці хатха-йоги користь для себе і свого життя, розкриє в собі нові можливості і таланти.


Перед тим, як вперше розстелити килимок, запам'ятайте: йога - це не фітнес, тут вам не доведеться виходити за межі можливостей, змагатися з однодумцями в майстерному виконанні поз і іншими способами доводити свою фізичну спроможність.

 

 

Не можна не погодитись з твердженням, що хворе і слабке тіло перешкоджає розвитку свідомості і заспокоєнню розуму, тому вкрай важливо навчитися управляти силами, що діють усередині нас. Тільки в цьому випадку наше грубе тіло не буде гальмувати розумову і психічну роботу, не зможе перешкоджати більш тонким трансформаціям.

Хатха-йога наповнює практикуючого спокоєм, внутрішньою силою і фізичним здоров'ям. Вона доступна для учнів з різними початковими даними, релігійними переконаннями і рівнями підготовки: курс хатха-йоги для початківців і для тих що мають навички.

Регулярна практика йоги зміцнює м'язовий корсет, розтягує хребет і формує красиву поставу, збільшує рухливість суглобів, покращує роботу внутрішніх органів і всіх систем організму, повертає тілу пластичність і легкість, сприяє позбавленню зайвої ваги, служить профілактикою варикозу, гіпертонії та інших захворювань.

Хатха йога - це своєрідний діалог між тілом і душею. Вона готує учня до духовного шляху - Раджа йоги.

Вправи йоги створюють гармонію і рівновагу в усіх функціональних системах організму та зміцнюють кожну частину тіла. Йогічні вправи (асани) дозволяють розвинути повний контроль над фізичними функціями і розумовою діяльністю так, що ви зможете зберегти гарне здоров'я протягом усього життя. Навіть люди похилого віку за допомогою занять йогою можуть призупинити процес старіння.

Якщо непохитно виконувати практику йоги з належною концентрацією і розумінням, то результат виявиться вже через кілька тижнів. Регулярна практика йоги впливає позитивно на здоров'я всього організму.

Регулярні заняття йогою дають:

  •   зміцнення нервової системи, мускулатури;
  •  поліпшення лімфатичної системи, травлення, циркуляції крові, репродуктивної функціі;
  •  очищення дихальних шляхів;
  •  гнучкість хребета;
  •  більш досконалу нейро-м'язовою координацію;
  •  більш ефективні метаболічні процеси;
  •  позитивне мислення.


Хатха йога наповнює енергією, здоров'ям і відмінним настроєм

Центр розвитку Анаель - це провідний центр заняття йогою в Запоріжжі. Наші інструктори мають багаторічний досвід і отримують знання від індійських майстрів йоги, яких ми запрошуємо до нас в Центр з семінарами для всіх бажаючих. 

Приходьте на наші заняття йогою і ми допоможемо Вам зануритися в цю дивовижну практику.

Що таке медитація

Зазвичай наша свідомість занадто переповнене нісенітницею, зовсім як дзеркало, покрите пилом. Розум - постійна штовханина: рухаються думки, рухаються бажання, рухаються спогади, рухаються амбіції - це постійна штовханина! Навіть коли ми спимо, розум функціонує, він марить, продовжуэ думати і хвилюватись. Такий стан - НЕ медитація. Якраз протилежне і є медитація - коли немає штовханини, жодна думка не рухається, жодне бажання не утримується, ви повністю мовчазні - таке мовчання і є медитація.

Медитація - це свобода від думки, стан чистої свідомості без того, що його наповнює. Це активація природної діяльності "спостереження", "вищого Я" або "Свідомості". Це самий чудовий і витончений спосіб збільшити свою персональну енергію за допомогою підключення до Джерела.


Медитація - це майстерність, яку можливо опанувати за допомогою регулярної практики.

Що ми повинні відчути в цьому стані?

 

Спочатку ми розслабляємося і намагаємося зосередити свою увагу на чому-небудь - на відчуттях тіла, на предмет чи образ, на своєму диханні або на завданні, яке необхідно вирішити. Вибравши об'єкт зосередження, ми намагаємося утримати на ньому свою увагу досить тривалий термін, починаючи з невеликої кількості часу. Це вимагає значних зусиль, тому що наш розум намагається переключити нас на щось інше, як йому здається більш важливе. Але в міру формування нової звички, вам буде все легше. Не чекайте відразу від медитації багато. Адже якщо ми чекаємо, то не отримуємо нічого, нам важливі сам процес і стан в процесі медитації - це найголовніше. Піде напруга і стрес, нервозність, страх, метушня. Їх місце займуть спокій, гармонія, вміння володіти собою і своїми емоціями.

 

У Центрі розвитку Анаель створені всі умови для комфортної медитації. Медитуючи в невеликих групах під керівництвом досвідчених майстрів ви відчуєте гармонію, осознонность і спокій.