розклад занять бальные танцы хатха йога Цигун

Змiни у розкладi йога-семінару Сергія Сидорцова

Дата: 29-30 января 2022 8:00

ЧУДОВА НОВИНА ДЛЯ ЙОГІВ ЗАПОРІЖЖЯ!
Центр Розвитку Анаель запрошує вас на йога - семінар Сергія Сидорцова (Субхам Дас).Дорогі Друзі!
У розкладі семінару Сергія Сидорцова відбулися зміни!!!

Сергій трохи прихворів але враховуючи реалії часу і з турботою про вас вирішили провести семінар у форматi онлайн. Для участі звертайтеся до WhatsApp за номером +380970424343.

 

 Розклад семінарських занять:

29 січня (субота):
Заняття 1 - 8:00-10:00;
Заняття 2 - 16:00-18:00.

30 січня (неділя):
Заняття 3 - 8:00-10:00;
Заняття 4 - 16:00-18:00.


Вартість семінару: 1500 грн. на банківську карту 5168 7427 2018 1605.


 

Сергій Сидорцов (Субхам Дас) - професійний викладач йоги міжнародного рівня, на початку 90-х років заснував Чернігівську технологічну лінію Хатха йоги та Інтегрального тренінгу. Ініціатор створення низки йога-центрів на території ближнього і далекого зарубіжжя. Автор безлічі навчальних програм і тематичних семінарів з йоги різного рівня складності.

   Автор унікальних технологій, описаних у книгах: «Йога восьми кіл: мережевий тренінг», «Інтегральний тренінг », «Сила причетності: енергія нової епохи». З 2003 року полягає в традиції великого індійського майстра йоги Шрі Деварахая Бабаджі. Учасник і організатор високогірних Гімалайських експедицій в Тибеті, Сіккімі, Непалі і в Індії.

 

Персональний сайт.


Канал на youtube.

 

Тема семінару: Комплексна програма за трьома різними схемами побудови практики, плюс комплекс крій «Панча-Прана садхана » в подарунок.

 

День перший


   В основі побудови практик першого дня лежить «Системна схема» (описана в книзі «Інтегральний тренінг» С. Сидорцов, М. Ясочка).
Схема розділена на 8 базових секторів, що визначають положення тіла щодо площини землі: чотири вертикально - горизонтальні і чотири діагональні положення.
Далі, крім базових положень, виділяються три основних напрямки, що застосовуються при систематизації асан: прогини (що проявляють собі через принцип активності) - нахили (що проявляють себе через принцип пасивності) - скручування (проявляють себе через принцип рівноваги) і зв'язки прогини-нахили-скручування, всі вони розподіляються по 8 базових секторах, формуючи 8 основних зв'язок: прогини-нахили-скручування.
Метою першого дня семінару є всебічне опрацювання фізичного тіла, звільнення глибинних застійних енергій та активізація основних енергетичних каналів за допомогою програм першого і другого заняття. 

Заняття 1

 • Вступ, лекційна частина першого дня семінару.
 • Стартова програма на основі динамічних практик та активних дихальних вправ.
 • Основна програма: Вертикально-горизонтальне положення тіла в просторі: опрацювання тіла в чотирьох базових положеннях (прогини-нахили-скручування).
 • Шавасана.

Заняття 2

 • Основна програма: Діагональне положення тіла в просторі: опрацювання тіла в чотирьох базових положеннях (прогини-нахили-скручування)
 • Шавасана.
 • Медитація.

 

День другий

 

  На відміну від практик першого дня, метою яких було всебічне загальне опрацювання фізичного тіла і його підготовка до більш внутрішніх практик другого дня, заняття другого дня переводять нашу увагу і зусилля на очищення, розвиток і гармонізацію енергій пранічного (енергетичного) тіла. 

Заняття 3

Почакрове опрацювання в асанах.
 • Лекційна частина по темі заняття.
 • Основна програма: практика асан, крій і пранаям, спрямована на розвиток основних енергетичних центрів тіла, вихід з оков важких емоційно-фізичних переживань і фіксація сприйняття в тонких сферах свідомості.
 • Шавасана.
 • Медитація.

Заняття 4

Крійя-йога. Практика на розвиток і гармонізацію п'яти основних Пран (життєвих енергій). Комплекс крій «Панча-прана садхана».

 • Лекційна частина по темі заняття.
 • Основна програма: стародавній йогічний комплекс крій «Панча-прана садхана», що складається з різних вправ, поєднаних зі спеціальним режимом дихання і роботи уваги, спрямований на розвиток і гармонізацію 5 Пран (Прана, Апана, Самана, Удана, В'яна).
 • Шавасана.
 • Пранаяма.
 • Медитація.  

 Передоплата обов'язкова!


Питання за тел.: 067-545-67-14, 050-322-98-99. Підписатися на новини: