Інструктори йоги

 

Олексій Бабаков

Практика йоги: з 2004 року.
 
Викладацька діяльність: 2000-2003 рік (айкідо), з 2009 року (йога).
 
Освіта вища: викладач фізичного виховання, реабілітолог.
 
Мої вчителі: Христенко Олег, Архангельський Олексій, Максименко Андрій.
 
Семінари: Олексій Архангельський, Б.М. Моносов, Андрій Максименко, Махарадж Шрі Дев Дас, Свамі Дхарма Суміран, Андрій Сідерський, Сергій Сідорцов, Олександр Таішев, Венера Рибаченко.
 
Запрошую вас на заняття з хатха-йоги, де ви зможете:
  • поліпшити загальну фізичну підготовку;
  • навчитеся керувати тілом в русі і статичних вправах;
  • розвинути концентрацію уваги використовуючи органи відчуття та мислеформи;
  • освоїти вміння усвідомленого глибокого розслаблення і дихання.
 
До зустрічі на килимках!
 
 

Наталя Дернова (Ганеші Деві)

 Все почалося ще з юнатства. Займалася самостійно з перервами років з 17. Потім доля і моє прагнення привели мене до моїх перших вчителів.

 Навчалася в міжнародному центрі інтегрального розвитку «Аніма Мунді», О. Грюкової, А. Максименко. Учасниця центру медитативних практик «Преображення». Духовний Вчитель - реалізований Майстер Дев Дас Джі Махарадж (в традиції індійського святого Шрі Деврахи Бабаджі).

Книги, семінари, сатсанги і практики: Свамі Шивананди, Свамі Сатьянанда Сарасваті, Сватмарами, Б.К.С. Айенгара, Патанджалі, А. Сідерського, А. Лаппи, Джіттендра Даса, Рейнхарда Гамментхаллера, Свамі Вишнудевананда Гірі, Д. Холеман, О. Грюкової, А. Максименко, Саббан Рана, Дев Дас Джі Махараджа.

 Намагаюсь розвиватиcя у всіх напрямках аштанга-йоги (бхакті-, карма-, хатха-, джняна-, крійя-, лайя-йога).

  Мої заняття включають суглобову гімнастику, віньяси класичних асан хатха-йоги, пранаями, медитації, елементи лайя-йоги. Створення та підтримка стану усвідомленості, пильної присутності що дає умиротворення, відчуття щастя і гармонії, цілісності.

  Йога допомагає нам згадати дуже важливу істину: ми і весь світ навколо - одне ціле ... Світ всередині нас змінює наш зовнішній Всесвіт ... Практика робить моє життя наповненим, усвідомленим і щасливим. Приєднуйтесь!

  

Олена Кононенко

Практикую йогу з 2008 року.

Навчалася викладанню йоги у:

- Максименко Андрія (Сурья Дас, напрямок крийя-йога);

- Височанського Миколи ( «Інститут комплексної йоги», класична Аштанга йога).

Також майстер Рейки 2-го ступеня (напрямок класичного Рейки).

Чому займаюся викладанням йоги?

  Мені подобається бачити навколо себе щасливих людей. Щасливі люди - гармонійні люди і йога - одна з найпростіших і перевірених часом систем, що допомагають відновлювати цілісність в людині, як гармонію в фізичному тілі, так і в емоційному просторі. Йога - вчить жити зі стану Свого Істинного Центру, приносячи справжню насолоду від життя, робить смак до всього більш тонким, а відчуття вишуканими.

    На заняттях я враховую індивідуальні особливості практикуючих. Асани, дихальні практики і медитації підбираються виходячи з дійсних запитів на сьогоднішній день. Завжди є націленість на результат, і в процесі його отримання ми вчимося насолоджуватися самим цим процесом. Вчимося бути цілісними і усвідомленими.

Займайтеся регулярно практикою йоги і наповнюйте себе і своє життя кращими енергіями щастя і гармонії. З любов'ю Олена!

Олена Петренко (Пінгала-Деві)

 
  Особиста практика йоги з 2008 року, досвід викладання йоги з 2017 року.
   З 2011 перебуваю в традиції сампрадаі Махаріші Йогіраджа Шрі Девраха Баби, отримала посвячення в крію у реалізованого Майстра Дев Дас Джі Махараджа і духовне ім'я Пінгала Деві.
  З 2018 року навчаюся дзен-медитації у Майстра Адвайти Свамі Дхарма Сумірана.
  В період розвитку особистої практики і досвіду викладання проходила навчання у відомих майстрів йоги: С.Сідорцова, В.Смирнова, В.Васильєва, К.Еременко, Е.Касоверскої, KattyMisson, JasonCrandell.
  В даний час навчаюся в школі DOYOGA в традиції Айенгара на курсі Йогатерапія хребта, Йогатерапія ОРА. Сертифікований фахівець з нутриціології, Wellness-тестування, системам детоксикації, розробці індивідуальних програм здорового харчування («Академія фітнесу України»). Автор і організатор детокс-марафонів.

Стиль викладання: в даний час активно розвиваюся в напрямку «Йога AntiAGE» або Йога для збереження молодості, зовнішньої і внутрішньої краси і здоров'я в будь-якому віці.
Практика включає в себе терапевтичну відбудову і адаптацію асан з урахуванням фізичних можливостей учнів, дихальні Кріі, медитативні практики, вправи для підтримки когнітивних функцій мозку, практики глибокого розслаблення з використанням йога матеріалів. «Ти ніколи не дізнаєшся, що таке ЙОГА, поки не розстелиш килимок. Я допоможу зробити твій перший крок в йозі незабутньою подорожжю до самого себе, допоможу познайомитися зі своїм тілом і полюбити його звучання».
 
 

Олег Ренгевич (Аншуман-Дас)

  До початку практики йоги у 2003 - альпініст і мандрівник. Кавказ, Тянь-Шань, Памір, Карелія, Кольський півострів.
  До початку викладання йоги у 2007 - кандидат технічних наук, доцент в запорізькому вищому навчальному закладі.
 
   Йогою почав займатися у Олексія Архангельського.
  Подальше навчання проходило на семінарах і тренінгах відомих фахівців - Андрія Максименко, Андрія Лаппи, Сергія Сідорцова, Олександра Таішева, В'ячеслав Смирнов та ін.
 

  У 2007 подорож до Індії. Крім отриманого духовного досвіду, в ашрамі Ошо навчався практикам динамічних медитацій.

  У 2008 отримав посвячення і крійю у реалізованого Майстра Дев Дас Джі Махараджа (традиція індійського святого Шрі Деврахи Бабаджі).

  У 2009 році пройшов навчання у Майстра Адвайти Свамі Дхарма Сумірана, з яким і досі триває близька духовна співпраця.

  З 2010 року здійснив ряд подорожей по святих місцях і монастирях Індії, Тибету, Непалу і Шрі-Ланки.

 

  На своїх заняттях намагаюся поєднувати класичну хатха-йогу і техніки Крійі з сучасними медитативними практиками. Крім міцного здоров'я і гарного настрою це дозволяє досягти внутрішньої  Гармонії і розуміння Єдності з Світом в точці Тут і Зараз.

  До зустрічі на Шляху!

  ОМ ШАНТІ!

 

Євгенія Танковська (Шама Деві))

Мене звуть Євгенія Танковская. Я веду класи йоги. Стаж викладання 20 років.

Навчалася в школі йоги на базі Харківської Академії йоги.

Освіта вища: психологія і медицина

Проходила навчання у майстрів: Сідерський А. В., Сидорця С., Таішев О., Зенченко А., Смирнов В., Гуцалюк В. Практикувала під керівництвом Свамі Дхарма Сумірана, індійського Майстра Шрі Дев-Дасс Махараджа, який перебуває в парампарі індійського святого Шрі Деврахайя Бабаджі.

У 2008р. Отримала посвячення і духовне ім'я Шама Деві.

Стиль викладання: практика асан в режимі повного розслаблення, поєднуються з легким і вільним диханням. Асани повільно і плавно перетікають одна в іншу. Слідом за зміною положення тіла змінюється конфігурація активних енергетичних каналів. Свідомість практикуючого стає все більш спокійним, стабільним і розширеним. Практика відбувається в стані підключення до потоку, що дозволяє практикуючому отримувати необхідні йому Знання і Силу безпосередньо з цього енергоінформаційного поля. Тіло розслаблене, форма прагне до максимальної природності, легкість дихання несе відчуття польоту, тиша і стабільність розуму дарують свободу.

 

  

Олександр Книш

 

 

Олександрина Танковська

 

 

Отрішко Лілія