Школа танців в Запоріжжі

"Танець - це результат абсолютно природних потреб. Він виник, бо є творцем краси. Оскільки танець люблять в основному всі люди, він вихваляєм як несучий благо."

"Танець - це єдиний вид мистецтва, в якому ми самі є інструментом" - сказав Рахель Фарнхаген. Танцюючи, людина знаходить гармонію між душею і тілом і саме вона (гармонія) і є танець. Танець відображає почуття і емоції. Це спосіб відволіктися від повсякденних турбот і відпочити, зняти напругу, поправити настрій і душевний стан, фізично розім'ятися. Танець - красивий і емоційно багатий спосіб гармонійно розвинути і зміцнити тіло, його координацію, спритність, скорегувати фігуру, позбутися від багатьох захворювань і поліпшити здоров'я. Танець - це ключ до ефективного самовдосконалення.

Танець - це твій пульс, биття твого серця, твоє дихання. Це ритм твого життя. Це вираження в часі і русі, в щасті, радості, смутку і заздрості (Жак д'Амбуаз) 

Займатися танцями може людина будь-якого віку, національності та віросповідання. Рух тіла - універсальна мова спілкування між людьми, вона доступна кожному.

У Центрі розвитку Анаель працює школа танців таких напрямків:


На заняттях в школі танців Центру розвитку Анаель ви навчитеся красиво рухатися, станете більш чарівними і привабливими, почнете краще відчувати своє тіло і знайдете упевненість в собі.

 

Школа Бального танцю в Запоріжжі

   Бальні танці - це дивовижне поєднання мистецтва і спорту. Саме на бальних танцях діти і дорослі отримують можливість гармонійного духовного та фізичного розвитку, а також перспективу стати чемпіонами.

   У школі Бального танцю Центру розвитку Анаель проводяться заняття в групах та індивідуально.

   Тренера школи бального танцю Центру розвитку Анаель чемпіони регіональних, всеукраїнських, європейський і світових першостей. Маючи багаторічний досвід не тільки професійних виступів, а й викладання, вони зможуть зробити з вашого чада чемпіона.

Коли ми цілком віддаємо себе духу танцю, він стає молитвою (Габріелла Рот)

   Методика нашої школи заснована на прикладі кращих іноземних тренерів і кращих тренерів України. Тренера школи постійно відвідують семінари у провідних фахівців країни, які, також, проводять семінари в стінах Центру розвитку «Анаель» для учнів.

Перейти до школи бального танцю →

  Якщо ви хочете зробити своє життя яскравішим, вміти висловлювати емоції засобами пластики - двері танцювальної школи Центру розвитку Анаель для вас завжди відкриті.

    У Школі танців Центру розвитку Анаель створені всі умови для гармонійного розвитку вас і вашої дитини. Наші майстри допоможуть вам досягти гармонію між вашим тілом і свідомістю. Будемо раді бачити вас на заняттях у школі танців Центру розвитку Анаель!