Школа танців в Запоріжжі

"Танець - це результат абсолютно природних потреб. Він виник, бо є творцем краси. Оскільки танець люблять в основному всі люди, він вихваляєм як несучий благо."

"Танець - це єдиний вид мистецтва, в якому ми самі є інструментом" - сказав Рахель Фарнхаген. Танцюючи, людина знаходить гармонію між душею і тілом і саме вона (гармонія) і є танець. Танець відображає почуття і емоції. Це спосіб відволіктися від повсякденних турбот і відпочити, зняти напругу, поправити настрій і душевний стан, фізично розім'ятися. Танець - красивий і емоційно багатий спосіб гармонійно розвинути і зміцнити тіло, його координацію, спритність, скорегувати фігуру, позбутися від багатьох захворювань і поліпшити здоров'я. Танець - це ключ до ефективного самовдосконалення.

Танець - це твій пульс, биття твого серця, твоє дихання. Це ритм твого життя. Це вираження в часі і русі, в щасті, радості, смутку і заздрості (Жак д'Амбуаз) 

Займатися танцями може людина будь-якого віку, національності та віросповідання. Рух тіла - універсальна мова спілкування між людьми, вона доступна кожному.

У Центрі розвитку Анаель працює школа танців таких напрямків:


На заняттях в школі танців Центру розвитку Анаель ви навчитеся красиво рухатися, станете більш чарівними і привабливими, почнете краще відчувати своє тіло і знайдете упевненість в собі.

 

Школа Бального танцю в Запоріжжі

   Бальні танці - це дивовижне поєднання мистецтва і спорту. Саме на бальних танцях діти і дорослі отримують можливість гармонійного духовного та фізичного розвитку, а також перспективу стати чемпіонами.

   У школі Бального танцю Центру розвитку Анаель проводяться заняття в групах та індивідуально.

   Тренера школи бального танцю Центру розвитку Анаель чемпіони регіональних, всеукраїнських, європейський і світових першостей. Маючи багаторічний досвід не тільки професійних виступів, а й викладання, вони зможуть зробити з вашого чада чемпіона.

Коли ми цілком віддаємо себе духу танцю, він стає молитвою (Габріелла Рот)

   Методика нашої школи заснована на прикладі кращих іноземних тренерів і кращих тренерів України. Тренера школи постійно відвідують семінари у провідних фахівців країни, які, також, проводять семінари в стінах Центру розвитку «Анаель» для учнів.

Перейти до школи бального танцю →

 

Аргентинське танго в Запоріжжі

    Аргентинське танго! У цьому танці партнери не просто чоловік і жінка, а щось більше ... Танго - танець-спектакль, як би перенесений зі світу людських взаємин.

Аргентинське танго по справжньому дозволяє чоловікові бути чоловіком, а жінці - жінкою.

Особливість танго в тому, що чоловік і жінка знаходяться в такій мірі злиття один з одним, що іноді здається, ніби вони - не тільки єдине ціле, але і що у них серце б'ється одне на двох!

Танго - пристрасний і чуттєвий, темпераментний і драматичний танець. Рухи Танго допомагають висловити самі крайні почуття і вибухову пристрасть. Танго - діалог чоловіки і жінки.


Аргентинське танго дозволить вам виразити себе, свої почуття і емоції, розпалити вогонь пристрасті і отримати неймовірне задоволення від танцю, музики і своїх власних відчуттів.

    Аргентинське танго - це соціальний танець, побудований на імпровізації, на взаєморозуміння партнерів. Тут немає заздалегідь заготовлених і завчених сценаріїв. Це схоже на джаз, де мелодія формується в процесі виконання. У цьому його головна відмінність від Бального (Європейського) постановного сценічного танго, і в цьому його головна краса - в неповторності. Кожен танець - це завжди новий танець.

  Аргентинське танго - це пристрасть в найделікатнішому її прояві, недарма танець іноді звуть «SPA для душі», або «психологічним SPA». Аргентинське танго дає надзвичайно комфортне розслаблення, життєрадісність і легкість буття.

Володіння навичками танго завжди вважалося еталоном гарного виховання - згадаємо танго головного героя фільму «Запах жінки» у виконанні неперевершеного Аль Пачіно! Чоловік, який майстерно відноситься до партнерки в танго, здатний запаморочити голову будь-якій дамі!

Аргентинське танго - танець пристрасті, танець душі і серця, танець почуттів і емоцій. Ми запрошуємо всіх долучитися до дивовижного і прекрасного світу танго разом з нами в Центрі розвитку Анаель.

Розкрийтеся і розкажіть про свої почуття за допомогою чудового танцю!

  Для того щоб навчитися танцювати танго не потрібна спеціальна фізична підготовка (якщо тільки Ви не збираєтеся брати участь в танго-шоу). Немає також і вікових обмежень, хоча, звичайно, танго дітей і танго дорослих істотно відрізняються, все ж таки, це - танець пристрасті, розповідь про почуття.

  Навчання Аргентинському танго додасть вам неповторну пластику, приємне фізичне навантаження і почуття ритму.

Відкрито набір в групу навчання Аргентинському танго для початківців.

   У цій групі ми вчимо першим крокам у танго, основам танцювальної імпровізації. Освоївши основні елементи танго Ви зможете почати відвідувати танго-вечірки (мілонги), а також фестивалі, які проводяться в багатьох містах України і всього світу.

   На додаток до навчальних уроків Ви зможете відвідувати Практичні заняття (Практики).

   Практики дають можливість закріпити і розвинути отримані знання на уроках. Можливість танцювати не тільки з тангерос зі своєї групи, а й попрактикуватися з танцюристами з інших груп і шкіл. Регулярне відвідування практик дозволить Вам відточити своє вміння та впевнено почуватися на мілонгах. Всі практики модеруються (присутній викладач).

   У нашому клубі проводяться Відкриті практики і Відкриті Мілонги для всіх тангерос міста Запоріжжя і його гостей.

   Для тих, хто хоче навчитися танцювати Аргенінське танго за більш інтенсивною програмою ми пропонуємо індивідуальні уроки! Як для однієї людини, так і для пари!


   Ніколи не пізно вчитися танцювати танго!

  Якщо ви хочете зробити своє життя яскравішим, вміти висловлювати емоції засобами пластики - двері танцювальної школи Центру розвитку Анаель для вас завжди відкриті.

Перейти до школи Аргентинського танго →

У Школі танців Центру розвитку Анаель створені всі умови для гармонійного розвитку вас і вашої дитини. Наші майстри допоможуть вам досягти гармонію між вашим тілом і свідомістю. Будемо раді бачити вас на заняттях у школі танців Центру розвитку Анаель!