Пілатес в Запоріжжі

Багато з нас вже напевно чули це модне останнім часом слово. Що ж таке пілатес? Пілатес або методика Пілатеса - це методика фізичних вправ, спрямована на комплексний вплив на всі системи організму. Методика пілатесу розроблена німцем Джозефом пілатесом, в честь якого і була названа.

«Здоров'я - перша складова щастя». Джозеф Пілатес.

У чому ж незвичність і перевага цієї системи вправ, яка з кожним роком знаходить собі більше і більше шанувальників?

- Пілатес розвиває гнучкість і силу певних груп м'язів.

- Пілатес корисний для хворих, які перенесли травму хребта.

- Пілатес укріплює тіло і заспокоює дух.

- При будь-якому рівні підготовки можна підібрати оптимальні вправи.

- Не існує обмежень за віком і немає протипоказань при правильному підборі комплексу.

- Кожен рух виходить з свідомості, тобто кожне скорочення м'яза контролюється діяльністю мозку.

 

«Через десять занять ви відчуєте різницю, через двадцять - побачите її, а через тридцять - у вас буде абсолютно нове тіло» - розповідав про свою методику Джозеф Пілатес.

Пілатес розвиває координацію, покращує гнучкість, вчить рухатися красиво і граційно. Заняття пілатесом корисні людям будь-якого віку і статі, всім, хто хоче добре виглядати і бути у відмінній формі. Несхожі один на одного вправи вимагають надзвичайно точного плавного без пауз виконання, а значить, високої концентрації на тому, що ви робите.

Вправи пілатес дуже багатопланові, і включають в роботу техніки виконання, а кількість повторень при цьому може бути мінімальним. Рухи в пілатес м'яко розтягують м'язи, роблячи їх довшими і стрункішими. Плюс до цього, в роботу включаються дуже глибокі м'язові групи, про існування яких ви навіть не замислювалися і не підозрювали, а вони грають не останню роль у формуванні красивої фігури.

Оздоровчий ефект.

Гарне самопочуття. Перше, що ви відзначите, - поліпшення стану здоров'я. Заняття допомагають краще відчувати своє тіло. Менше будуть втомлюватися м'язи шиї, потилиці і плечей, суглоби стануть більш рухливими. За рахунок зміцнення черевного преса і м'язів тазового дна підтягнеться живіт.

Тілесна гармонія. Сприйняття власного тіла теж зміниться, Ви навчитеся володіти ним досконало, позбудетеся від скутості і незручності - рухи стануть більш точними, красивими і координованими. За рахунок поліпшення кровообігу кожна ваша клітинка буде отримувати більше кисню. М'язи стануть сильними і пружними, тіло - гнучким, постава - прямою і вільною.

Душевний комфорт. Позитивний психологічний настрій - ще одна перевага занять пілатесом. У вас з'явиться стійкість до стресів і відчуття первозданної гармонії духу і тіла.

 

«Не чекайте того, що протиприродно» - не забував додати Джозеф Пілатес.

Кому підходить пілатес?

- Людям, які ведуть малорухливий спосіб життя, в результаті чого у них починаються проблеми з хребтом, виникають болі в спині, а значить, виникає необхідність занять пілатесом.

- Надмірно завантаженим людям. Коли людина цілий день проводить в справах і бігах, йому в кінці дня необхідно відпочити, розслабитися. Таким людям не підходить кардіо або силове навантаження, а ось пілатес для цих цілей підходить якнайкраще.

- Людям, які не займалися ніяким спортом. Навіть в цьому випадку і в будь-якому віці ви зможете почати займатися пілатесом. Пілатес дозволить займатися в рамках своїх сил і можливостей.

- Для людей, які страждають надмірною вагою, заняття пілатесом будуть цілком комфортними, так як плавний неквапливий темп виконання вправ не дозволить з'явитися задишці.

- Людям похилого віку ще більше приводів зайнятися пілатесом: з віком, особливо у жінок, з'являються проблеми з венами, а пілатес добре їх тренує, покращуючи кровообіг всього тіла. А також з віком суглоби втрачають рухливість, і в цьому випадку пілатес добре допомагає.

- Жінкам в допологовий і післяпологовий період, коли силові тренування можуть нанести шкоду, пілатес дасть можливість розвантажити спину і привести в тонус м'язи і шкіру.

- Тим, хто займається в тренажерному залі також рекомендований пілатес, тому що після інтенсивних силових тренувань м'язи знаходяться в скороченому стані, їх потрібно розтягнути. Пілатес дозволить повернути м'язи в нормальний стан.

- Тим, хто має проблеми з хребетним стовпом, потрібно зміцнити м'язи спини і розвантажити хребет. За допомогою пілатесу можна вирішити такі проблеми як остеохондроз, викривлення хребта.

- Людям, у яких проблеми з суглобами. Пілатес дозволяє тренувати дрібні групи м'язів, які зміцнюють плечові, тазостегнові, колінні і ліктьові суглоби.

 

Не лінуйтеся, не запускайте своє здоров'я, не відкладайте на завтра те, що можна зробити вже сьогодні! І пам'ятайте: «У здоровому тілі, здоровий дух!»

 

Центр розвитку Анаель має все необхідне для комфортного заняття пілатесом в Запоріжжі. Наші майстри мають багаторічний досвід викладання і практики пілатес.

     У центрі є групи пілатес для будь-якого віку. Приходьте до нас і ви відчуєте поліпшення самопочуття вже після першого заняття.